Wyzwania branży transportowej

brak kierowców — kopia

NIEDOBÓR KIEROWCÓW

old

STARZENIE SIĘ KIEROWCÓW

money

KOSZTOWNY PROCES NAUKI KIEROWCÓW

stres

CIĄGŁY STRES WŚRÓD KIEROWCÓW

door

REZYGNACJA KIEROWCÓW Z ZAWODU

hard work

TRUDNE WARUNKI PRACY

planowanie

ZŁE PLANOWANIE

strata czasu

ZMARNOWANE GODZINY PRACY

safe

BEZPIECZEŃSTWO PRACOWNIKÓW I TOWARÓW

język

BARIERA JĘZYKOWA

Zdecydowana większość trudności jakie Kierowca napotyka na swojej drodze,
wynika z braku wiedzy.
ZAMIERZAMY TO ZMIENIĆ !

Jakich informacji brakuje Kierowcom?

Którą drogą dojechać do miejsca załadunku, by pojazd z naczepą nie napotkał na przeszkody urbanistyczne?

Który wjazd do magazynu pod wskazanym adresem jest właściwy?

W jakich godzinach jest możliwy załadunek, aby nie utknąć w kolejce innych Kierowców?

Jak wygląda system wymiany palet? Gdzie i do kogo należy się zgłosić?

Jak w danej lokalizacji jest zorganizowany system kolejkowy? Czy mogę spokojnie odpocząć, czy raczej będę musiał być w ciągłej gotowości, by nie stracić swojego „okienka”.

Jak wygląda procedura załadunku w danym miejscu? Do kogo się zgłosić? Co należy mieć ze sobą? Czy jeśli będzie musiał oczekiwać na załadunek, to gdzie może zaparkować samochód?

Czy w danej lokalizacji są jakieś udogodnienia dla kierowców? Czy będzie miejsce do odpoczynku? Czy będzie toaleta, prysznic? Czy będzie mógł się napić kawy, a może nawet coś zjeść w oczekiwaniu na swoją kolej

Jak w danej lokalizacji jest zorganizowany system kolejkowy? Czy mogę spokojnie odpocząć, czy raczej będę musiał być w ciągłej gotowości, by nie stracić swojego „okienka”.

To elementy tak zwanej „pierwszej i ostatniej mili”, która jest najbardziej kłopotliwa dla kierowcy podczas realizacji zlecenia.
to system wspomagania pracy Kierowcy, który gromadzi i w przyjazny sposób udostępnia dokładne, kompletne i aktualne dane, o lokalizacji, do której zmierza.
trucker

Korzyści dla Kierowcy

  • Dostęp do pełnej informacji o lokalizacji, do której zmierza. Dokładne wskazówki nawigacyjne, dostępne parkingi, obowiązujące procedury załadunku i rozładunku, wymagane dokumenty i wyposażenie, a także wszelkie udogodnienia, na jakie może liczyć Kierowca w danej lokalizacji.
  • Oszczędność czasu. Navigor w sposób rewolucyjny skraca czas jaki Kierowca potrzebuje na przygotowanie się do wizyty w danej lokalizacji. To również oszczędność czasu w samej lokalizacji. Jasna, kompletna informacja, to sprawnie zrealizowane zlecenie i oszczędność czasu dla wszystkich.
  • Redukcja stresu. Ograniczenie niepewności, wątpliwości i nieporozumień. Zadania wykonane spokojnie i sprawniej.
  • Lepszy work/life balance. Szybszy powrót do domu, większa satysfakcja z pracy. Spokój – za kółkiem i po pracy.
  • Poprawa bezpieczeństwa. Dzięki lepszej informacji Kierowca sprawniej zrealizuje załadunek i rozładunek. Będzie bardziej wypoczęty, mniej zestresowany, nie będzie musiał nadganiać czasu w drodze. Ograniczy w ten sposób niebezpieczne sytuacje podczas prowadzenia pojazdu.
  • Ograniczenie trudności komunikacyjnych. Wielu Kierowców w Polsce to obcokrajowcy, którzy doświadczają barier językowych. Dzięki Navigorowi przygotowanie do realizacji danego zlecenia przed jego rozpoczęciem jest proste i wygodne.
  • Łatwe udostępnianie informacji. W prosty sposób możesz dzielić się informacjami z innymi Kierowcami. W ten sam sposób możesz liczyć na pomoc innych.
factory

Korzyści dla Lokalizacji

Wzrost wydajności. Sprawna obsługa Kierowcy, który zna obowiązującą procedurę, wymaga zdecydowanie mniej czasu na jego obsługę. Oznacza to mniej zatorów logistycznych i płynne operacje.

Zadowolony Kierowca. Navigor sprawia, że Twoja lokalizacja staje się przyjazna Kierowcom. Zadowolony Kierowca będzie chętniej jeździł w takie miejsca, co przy niedoborze Kierowców w Polsce sprawi, że problem z ich dostępnością dla operacji logistycznych które zlecasz nie będzie tak dotkliwie odczuwalny.

Lepsza organizacja. Unikniesz sytuacji, w której zdezorientowany Kierowca niepotrzebnie blokuje bramę wjazdową lub rampę, bo źle skręcił. Ograniczasz też liczbę kierowców poruszających się po Twojej lokalizacji w poszukiwaniu informacji.

Łatwiejsza komunikacja. Za pomocą Navigora w łatwy sposób poinformujesz Kierowców o tymczasowych utrudnieniach lub zmianach procedur w twojej lokalizacji.

COVID. Ograniczając kontakt osobisty do minimum, zwiększasz bezpieczeństwo pracowników.

spedycja

Korzyści dla spedytorów i planistów

Oszczędność czasu. Wysyłając Kierowców w trasę, nie musisz już zdobywać informacji o lokalizacji, do której zmierza. Wiesz, że swoje obowiązki wykona sprawnie, będzie bardziej wypoczęty, zadowolony. Poprawi się bezpieczeństwo twoich Kierowców na drogach.

Redukcja stresu wśród Twoich Kierowców to znaczący czynnik, dzięki któremu nie będą rezygnowali z zawodu. Ponoszone koszty na wyszkolenie Kierowców nie będą wydawane na marne.

przewoźnik

Korzyści dla przewoźników

Nie tracisz wiedzy wraz z odejściem kierowców. Wiemy, że rotacja Kierowców w Twojej firmie jest spora. Pomyśl ile kosztuje Ciebie wdrożenie nowego kierowcy, by bez problemu, sprawnie realizował zlecenia u Twoich klientów. Navigor to świetne rozwiązanie dla Twojej firmy. Dzięki tej aplikacji zbudujesz sobie bazę  wiedzy o lokalizacjach, do których jeżdżą Twoi kierowcy.

Istotnie ograniczysz koszty. Twój spedytor nie będzie godzinami wisiał na telefonie z nowymi kierowcami, by wyjaśniać im jak dojechać do klienta. Mniej błądzenia kierowców to redukcja kar za opóźnienia, oszczędność paliwa, oszczędność czasu, który można spożytkować na kolejne zlecenia.