Logo EPAL Polska

Z przyjemnością informujemy, że Polski Komitet Narodowy EPAL nawiązał współpracę z Systemem Navigor. Celem naszej współpracy jest przeciwdziałanie rosnącej luce dostępności kierowców w Polsce. To problem, który w szybkim tempie narasta i paraliżuje całą branżę logistyczną. To wkrótce będzie (jeśli już nie jest) również Twój problem! Dążymy do tego, aby wszystkie lokalizacje producentów palet EPAL znalazły się na pokładzie Navigora i zyskały godło Lokalizacji Przyjaznej Kierowcom.

Głęboko wierzymy, że każda Państwa firma na tym zyska. Zarówno na poziomie operacyjnym w Waszych lokalizacjach, jak i na poziomie wizerunkowym. Pamiętajmy, że wszyscy oferujemy na rynku paletę pod marką EPAL – marką, która chce robić zdecydowanie więcej niż tylko przenosić na swoich deskach produkty naszych klientów. Chcemy usprawniać logistykę!

Dla całej organizacji EPAL, to ważny element strategii odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju.

Roman Malicki

Prezes Polskiego Komitetu Narodowego EPAL

Kolejny ruch należy do Ciebie!

Zaloguj się w Navigorze i uzupełnij informacje o Twoich lokalizacjach.

My przekażemy je kierowcom.

Wszyscy licencjobiorcy PKN EPAL mogą to zrobić bezpłatnie.

Zapraszamy do obejrzenia poniższego nagrania

Dowiesz się z niego:

O co chodzi w Systemie Navigor?

Dlaczego Epal Polska zaangażował się w ten projekt?

W jaki sposób wejść (bezpłatnie) do Systemu Navigor?

Jeśli nadal będziesz miał do nas jakiekolwiek pytanie na temat Navigora, zostaw komentarz pod filmem. Od razu na niego odpowiemy, tak by reszta członków Epal Polska też się o tym dowiedziała. Nie mamy nic do ukrycia – śmiało pytajcie!

Potrzebujesz pomocy?

Zapoznaj się z szybką instrukcją dla licencjobiorców Epal Polska, a w przypadku bardzo szczegółowych pytań o działanie Systemu, wszystkie odpowiedzi najdziesz w naszym manualu.

A może wolisz zadzwonić i zapytać? Zapraszamy do osobistego kontaktu z Państwa Opiekunem Klienta.

Dorota Brzezińska

dorota.brzezinska@ecr.pl

530 524 302

Często zadawane pytania

Tak. Jeśli jesteś licencjobiorcą EPAL, w ramach współpracy EPAL Polska z Navigorem Twoje wpisy są bezpłatne. Możecie Państwo dodać dowolną ilość lokalizacji i nimi zarządzać.

CO TO ZA WYRÓŻNIENIE?

Zauważyliśmy, że wiele lokalizacji logistycznych, a więc magazynów, zakładów produkcyjnych, centrów dystrybucji, do których licznie przyjeżdżają samochody ciężarowe, jest zorganizowana z uwzględnieniem jednej perspektywy. To zrozumiałe, ale czas spojrzeć szerzej!

Nasze badania potwierdzają, że kierowcy chętniej wybierają trasy do lokalizacji, w których zostaną sprawnie obsłużeni. Dzięki Programowi LPK ograniczasz odczuwalność niedoboru kierowców dla Twojej lokalizacji i Twoich dostaw.

Pierwszą gwiazdkę otrzymasz, jeśli zdecydujesz się wejść do Systemu Navigor i aktywnie zarządzać swoim wpisem. Jest to Twój pierwszy krok otwarcia się w stronę kierowców i zakomunikowania im tego faktu.

JAKIE KORZYŚCI UZYSKASZ DZIĘKI TEMU?

1) Wyróżnienie LPK jest widoczne dla wszystkich kierowców w Navigorze

2) Możesz wykorzystać je we wszystkich innych kanałach komunikacji

3) Zachęcamy do oznakowania widocznym szyldem Twoją lokalizację na miejscu. Zbudujesz w ten sposób uznanie wśród kierowców!

4) Kiedy kierowca ma wybór dokąd jechać, dajesz mu dodatkowy argument, że warto wybrać Ciebie.

Nie. W Navigorze nie ma takiej funkcjonalności. Navigor to system pomagania w pracy kierowcom. Zbieramy i udostępniamy kierowcom jedynie dane o procedurach i warunkach jakie kierowcy zastaną podczas załadunku. Nie zbieramy żadnych danych o Państwa zleceniach, klientach czy transakcjach.

Żadnych danych o wpisie nie będziemy przekazywali organizacji Epal. Informacje, które umieścisz w Navigorze na temat Twojej lokalizacji będą trafiały do Kierowców – taki jest cel Navigora. Dzięki temu kierowcy którzy będą do Ciebie przyjeżdżali będą lepiej przygotowani.

Nie. Navigor nie zbiera, a tym bardziej nie udostępnia takich informacji.

Zapis do newslettera

Jeśli chcesz abyśmy informowali Ciebie na bieżąco o naszych osiągnięciach we współpracy na rzecz kierowców, zostaw nam swoje dane.

Obiecujemy, że nie będziemy spamować.

.
@ 2022 Navigor