Poszukujemy firm, które myślą podobnie jak my i widzą zależność między warunkami pracy Kierowców, a swoimi własnymi sukcesami.

Zbyt często Kierowca jedzie z ładunkiem, zupełnie nie wiedząc, co czeka go na miejscu. Wpływa to negatywnie zarówno na jego pracę, ale też punktualność i jakość dostaw. Czyli na wszystkie zaangażowany podmioty.

Kierowcy brakuje jasnych informacji – w jakich godzinach sprawnie się rozładuje, jakie wyposażenie bezpieczeństwa jest niezbędne, w jaki sposób się optymalnie przygotować. Nie wie gdzie będzie mógł zaparkować i na jak długo. Tych czynników niepewności jest zdecydowanie więcej. Wiemy, że to nie wpływa dobrze na atmosferę współpracy, ani jej wydajność.

Jeśli podzielasz naszą opinię, że przyszedł czas żeby coś dobrego zrobić dla Kierowców, zamiast ich tylko ciągle kontrolować, statusować, poganiać, to pomóż nam rozwijać pierwszą aplikację na rynku stawiającą czoła tym wszystkim problemom, tworzoną w 100% dla Kierowców. Bo skorzystać na tym możemy wszyscy. Usprawniając pracę Kierowców, usprawniamy funkcjonowanie całej branży.

Zapraszamy do Koalicji!

Cele Koalicji

Poprawa standardów pracy Kierowców

Poprawa bezpieczeństwa na drogach

Usprawnianie funkcjonowania łańcuchów dostaw

Rozwój branży logistycznej w sposób zrównoważony, z poszanowaniem otoczenia w którym działamy

Kto jest z nami

Logo ECR Polska - Efficient Consumer Response

Skuteczna i wydajna organizacja non-profit. Zrównoważony rozwój dla Twoich łańcuchów dostaw.

Logo EPAL Polska

Lider polskiego rynku palet. Właściciel największego otwartego poolu paletowego w Europie.

Pomagaj rozwijać Navigora

Chcesz dołączyć do Koalicji?

@ 2024 Navigor