List otwarty do Kierowców

Poświęć nam chwilę swojej uwagi i zapoznaj się z listem, który kierujemy na twoje ręce. Nie zajmie on więcej jak 2 minuty, a odpowie na wiele pytań, które zapewne się pojawią.

Zacznij jeździć z Navigorem

Nie czekaj dłużej. Pobierz bezpłatną aplikację na telefon i już dziś zacznij jeździć z Navigorem. W wygodny sposób sprawdzaj wszystkie niezbędne informacje na temat lokalizacji do których zmierzasz!

Pomagaj rozwijać Navigora

Navigora tworzymy z myślą o Tobie, dlatego dołącz do naszej grupy na facebooku, gdzie będziemy rozmawiali o aplikacji. Krok po kroku poznasz wszystkie funkcjonalności, a co najważniejsze, będziesz miał realny wpływ na jego rozwój.

Zgłoś lokalizację

Dostrzegasz potrzebę, aby konkretna lokalizacja,
została dokładnie opisana w systemie Navigor?
Wskaż podstawowe parametry, a my się zajmiemy resztą.

 

Aby Navigor stał się narzędziem doskonałym, musi być w stanie dostarczyć niezbędnych informacji, na temat każdej lokalizacji w Polsce i w Europie. Wkładamy dużo wysiłku, aby w pierwszej kolejności pomagał poruszać się po najbardziej kłopotliwych miejscach. Takich, do których dojazd nie jest oczywisty, w których są skomplikowane procedury załadunku i rozładunku, takich które mógłbyś obsłużyć dużo sprawniej, gdyby ktoś Ci powiedział jak to zrobić.

 

Drogi Kierowco! Wpisz dane lokalizacji, o której uważasz, że powinna być przez nas opisana, aby Kierowcy mogli mieć dokładne i aktualne informacje o parkingach, dojazdach, wymaganiach na miejscu, godzinach pracy i wszelkich innych kwestiach – pozwalających Wam dobrze, sprawnie i przyjemnie wykonywać pracę. Skorzystaj z poniższego formularza lub zrób to bezpośrednio z aplikacji na telefon.